Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě http://www.guamani-design.cz/, který je provozován fyzickou osobou Lenka Hladíková, IČ:09246347, Moskevská 2720/6, Tábor 390 05(dále jen "dodavatel").

Veškeré smluvní vztahy zde upravené se řídí právním řádem České republiky, a to především zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve změní pozdějších předpisů a zákonem 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve změní pozdějších předpisů. Odběratel odesláním objednávky potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, reklamačním řádem a podmínkami dopravy, a že s nimi souhlasí.
 

I.Dodavatel + Kontaktní údaje:

Lenka Hladíková, IČ:09246347, Moskevská 2720/6, Tábor 390 05

email: guamani@seznam.cz
tel.776 098 494
 

II.Objednávka a cena zboží:

Na stránkách http://www.guamani-design.cz/ je katalog běžně dodávaného zboží s cenou platnou v době nákupu, bez nákladů na dopravu zboží a odběratel tak obdrží objednané zboží za cenu platnou v době uskutečněné objednávky. Cena za dopravné je uvedena v ceníku nákladů za dopravu a je platná v době uskutečnění objednávky. Akční ceny platí do vyprodání zásob nebo po dobu časově určenou.

Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Dostupnost je uvedena v informacích u konkrétního zboží a pokud není, je odběratel o dostupnosti informován na dotaz dodavateli(guamani@seznam.cz).

V e-shopu vybere odběratel požadované zboží, vyplní objednávkový formulář a odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Potvrzení objednávky dodavatelem je považováno za uzavření kupní smlouvy.
 

III.Ochrana osobních údajů zákazníka:

Identifikační a kontaktní údaje odběratele budou zpracovány pouze za účelem dodání a vyúčtování objednaného zboží.
 

IV.Dodací podmínky:

Zboží, které máme skladem, se expeduje do 2-5 pracovních dnů od potvrzení objednávky při platbě dobírkou. V případě platby bankovním převodem 1-3 dny po připsání platby na účet dodavatele. V případě, že objednané zboží nebude na skladě, oznámí dodavatel předpokládaný termín dodání odběrateli.

Zboží je odesíláno na pobočky Zásilkovny. Cenu za poštovné a balné vybírá odběratel při objednávce zboží před odsouhlasením a odesláním objednávky.

Poštovné a balné:
PPL(při platbě bankovním převodem předem) - 130,-Kč
Zásilkovna na pobočku ČR do 5kg (při platbě bankovním převodem předem) - 85,-Kč

 

Vybranou pobočku Zásilkovny připište do poznámky v posledním kroku objednávky, popř. se domluvíme v následujícím emailu.
https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Tyto podmínky platí pro expedici po České republice.
 

V.Odstoupení od kupní smlouvy:

Každá fyzická osoba má ze zákona právo do 14 dní od převzetí zboží odstoupit od smlouvy.
V případě, že z jakéhokoliv důvodu nejste po obdržení zásilky se zbožím spokojeni, zašlete jej v originálním obalu jako doporučenou poštovní zásilku(nikoli na dobírku) na vlastní náklady zpět na adresu dodavatele:

Lenka Hladíková, IČ:09246347, Moskevská 2720/6, Tábor 390 05

Vrácené zboží musí být:
- v původním nepoškozeném obalu, nepoužité, kompletní
- vráceno s námi vystaveným prodejním dokladem, jeho kopií nebo číslem objednávky
- s uvedením důvodu požadovaného odstoupení od smlouvy
Částku za vrácené zboží Vám vrátíme formou poštovní poukázky. Pokud jste Vaší objednávku zaplatili kreditní kartou, bude příslušná částka ze vrácené zboží převedena zpět na konto Vaší kreditní karty.

Náklady na dopravu spojené s vrácením zboží nese odběratel.

 

VI.Reklamace zboží:

Pro reklamaci zboží platí ustanovení Občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb. resp. zákon č. 367/2000 Sb.) a Zákona o ochraně spotřebitele (zákon č. 634/1992 Sb. resp. zákon č. 367/2000 Sb.).

V případě, že odběratel objevil na zakoupeném spotřebním zboží ve lhůtě  dvaceti čtyř měsíců od převzetí vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, nebo běžným opotřebením má v této lhůtě právo zboží reklamovat. Reklamaci odběratel uplatňuje přímo u dodavatele na adrese:
Lenka Hladíková, IČ:09246347, Moskevská 2720/6, Tábor 390 05
email: guamani@seznam.cz
K reklamovanému zboží přiložte sdělení pro dodavatele s přesným popsáním vady, pokud jste tak již neučinili emailem.
Reklamované zboží je vhodné zasílat v originálním obalu, nebo vyhovujícím přepravním obalu jako doporučenou poštovní zásilku(nikoli na dobírku), protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží.
Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději ve lhůtě 30 dnů od data doručení zásilky s reklamovaným zbožím a popisem vady dodavateli(prodávajícímu), pokud nebude po vzájemné dohodě tato lhůta prodloužena. Lhůta pro vyřízení reklamace je třicetidenní (dle zákona č. 634/1992 Sb.), platí od data doručení dodavateli.
V případě, že reklamace bude uznána, částka za reklamované zboží Vám bude vrácena formou poštovní poukázky nebo bankovním převodem(po sdělení č.účtu).

 

VII.Závěrečná ustanovení:

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem - Lenka Hladíková, IČ:09246347, Moskevská 2720/6, Tábor 390 05, jako prodávajícím prostřednictvím e-shopu www.guamani-design.cz a odběratelem, jako kupujícím. Dodavatel si vyhrazuje právo tyto obchodní podmínky změnit, kdy případnou změnu vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.guamani-design.cz.

 

 

aktualizováno: 03.02.2023 08:53:18